Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Aktuality > Informace z ordinace Držkov

Informace z ordinace DržkovHezký den všem,
ač mediální osvěta je masivní, stále mnoho lidí nemá jasno v tom, jak postupovat v případě příznaků nachlazení/chřipky v tomto výjimečném období.
Prosím o informaci občanů Vašich obcí všemi možnými kanály, dle mého názoru povedený plakát obsahující vše potřebné posílám v příloze.
Je nutné si uvědomit jednu nemilou věc, a to skutečnost, že v běžné ordinaci nelze onemocnění novým koronavirem rozlišit od běžné chřipky či jiného respiračního infektu. Proto apeluji na všechny naše pac., aby v tomto období s chřipkovými příznaky do ordinace fyzicky nechodili, jelikož naplněná čekárna je jako stvořená líheň pro případný snadný přenos. V době e-receptů a e-neschopenek se dá dost věcí vyřešit i na dálku.
Je bohužel možné, že nový virus bude za pár měsíců "běžným respiračním onemocněním s vyšším rizikem komplikací", ovšem nyní jsme stále ještě v režimu, kdy se snažíme zabránit jeho nekontrolovatelnému rozšíření.

Pro aktuální informace doporučuji sledovat web dr. Štefánka, který se problematice věnuje a denně zpracovává aktuální informace způsobem, za který zaslouží uznání.
www.stefajir.cz

Děkuji za spolupráci,
s pozdravem, dr. Žwak

 

Covi.PNG