Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Aktuality > Městské divadlo Železný Brod - Pozvánka na jarní sezonu 2020

Městské divadlo Železný Brod - Pozvánka na jarní sezonu 2020Jarní divadelní sezóna

Začátek roku bude v Městském divadle Železný Brod opravdu nabitý.

V závěru měsíce ledna se můžete těšit na Železnobrodské divadelní hry. V pátek 24. 1. předvedou ochotníci z LSD Lučany, jak správně se má jít „Tanečním krokem do hrobky“. V sobotu se DS J. K. Tyl bude potýkat s „Tvrdohlavou ženou“ a neděli (26. 1.) zakončí všeznalý Čmelák Brundibár z Hodkovického divadla HAD.

V úterý 4. února nám Roman Zach a Linda Rybová prozradí, jak se bude jmenovat jejich děťátko. Ve veselé komedii divadla Verze Praha se to známými jmény bude jenom hemžit. Přijďte a zjistíte – jaké „Jméno“ – bude pro miminka roku 2020 hitem.

V polovině února (22. 2.) bude jeviště v krátkých monolozích a dialozích patřit všem laickým ochotníkům. Postupovou přehlídku monologů a dialogů pod názvem Pohárek SČDO Jizerské oblasti pořádá brodské Studio Hamlet.

V pondělí 30. března budou na prknech, co znamenají svět, excelovat Alena Mihulová a Jitka Smutná. Ve hře „Přítelkyně“ poodhalí, jak se žije „opuštěným“ padesátnicím. Komedie divadla Ungelt je citlivým receptem na šťastné stáří, a to nejen pro ženy.

                Přijďte do Městského divadla v Železném Brodě a pokochejte se nejen v loňském roce nově zrekonstruovaným interiérem, ale i skvělým hereckým uměním. 

 

Autor:

Matějková Alena, Informační a kulturní středisko Železný Brod

Městské divadlo.JPG