Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Aktuality

Aktuality


 

 

 

 


 

Rohlik.cz rozváží do Jílového u Držkova

Společnost Rohlik.cz začala rozvážet nákupy i do naší obce. Díky tomu si teď můžete jednoduše a rychle nakoupit online a nákup Vám do pár hodin přivezou až ke dveřím, a to i během víkendů a svátků.

Na Rohlíku najdete sortiment jako v žádném jiném supermarketu. Odlišujeme se velkou nabídkou převážně lokálních farmářských produktů (ovoce, zeleniny, mléčných výrobků i masa) za cenu nefarmářských, nabízíme ale i supermarketový sortiment, potřeby pro domácnost, kosmetiku, Benu lékárnu, či krmivo pro vaše mazlíčky. Věříme, že skvělé jídlo musí být maximálně čerstvé a kvalitní- ovoce, či zelenina od nás může být z pole, na vašem stole, již za 6 hodin, protože s farmáři spolupracujeme dlouhodobě a napřímo. Kvalitu zboží každý den pečlivě kontrolujeme a ručíme za teplotní řetězec až k vašim dveřím - zmrzlina, kterou si objednáte, opravdu dorazí jako zmrzlina :-)
Rohlík není jen boží jídlo, ale také boží služba. Naši kurýři doručují v hodinových slotech. Jakkoliv velký je váš nákup, vyneseme vám jej třeba do desátého patra a u větších nákupů je doprava vždy zdarma. To vše děláme důrazem na ekologii, a udržitelnost. Jeden náš kurýr vozí až 13 nákupů, jezdíme na CNG či čistě na elektřinu. Objednávat si můžete i do vratných tašek. Sledujeme i nové trendy v udržitelném stravování, na Rohlíku naleznete nejširší Plant based sortiment ze všech supermarketů.
Zvláště v dnešní době vnímáme, že vám musíme boží jídlo i boží službu dodat za skvělé ceny. Na Rohlíku naleznete stovky supermarketových položek, jejichž ceny denně porovnáváme s konkurencí, či naše privátní značky u kterých držíme nejvyšší kvalitu za velmi příznivé ceny. Do konce léta jsme pro vás zastropovaly ceny 14ti základních potravin, každý týden pro vás máme nové cenové trháky.
A pokud se i tak stane, že s námi někdo nebude 100% spokojen a dostane příliš rovný banán, příliš červené jablko, tvrdé pečivo, nebo se zpozdíme? Potom máte naše slovo, že vám peníze za reklamované zboží okamžitě vrátíme, bez dohadování.
K tomu všemu navíc nabízíme i jistá zvýhodnění pro občany, kteří to podle nás nejvíce potřebují. Máme tak například klub ROHLÍČEK pro rodiny s dětmi do 12 let, nebo klub ROHLÍK BEZ BARIÉR pro seniory, či držitele průkazu ZTP. Tyto kluby jsou samozřejmě zdarma a nabízí spoustu výhod, jako dopravu zdarma v určité časy, slevy na vybrané produkty, a pro seniory, kteří nemají internet, nebo si třeba úplně nerozumí s technikou nabízíme možnost telefonických objednávek...

 Informace z ordinace praktického lékaře - MUDr. ŽWAK

V termínu 17. 4. 2022 až 28. 4. 2022 bude ordinace uzavřena. Zástup v nutných případech zajistí ordinace na Pěnčíně. Nutnost i tam předem zavolat a domluvit si termín!
Děkuji za pochopení, dr. Žwak

https://www.beneambula.cz/

pol.jpgPozvánka na pálení čarodějnic v Jílovém

Zveme všechny děti i dospělé v neděli 30. dubna 2023 na pálení čarodějnic.

Čarodějnice 2023.pngRockový večer v Zásadě

Rockový večer.PNGVelikonoční dílnička v Jílovém u Držkova 30. března 2023

Srdečně Vás a Vaše děti zveme na VELIKONOČNÍ DÍLNIČKU do prostor knihovny. 

Z důvodu zajištění potřebného materiálu prosíme o přihlášení účasti na email: info@jiloveudrzkova.cz nebo na tel. : 776 560 580

VD.PNGMateřská škola v Zásadě - ZÁPIS

školka

Přijímání k předškolnímu vzdělávání 2023/2024 do Mateřské školy Zásada

Informace pro přijímání  dětí k předškolnímu vzdělávání 2023/2024 do Mateřské školy Zásada:

Zápis (320.23 kB)

Informace k zápisu (350.41 kB)

Kritéria k zápisu (224.86 kB)

Den otevřených dveří (343.77 kB)

 

Informace pro děti a rodiče z Ukrajiny:

Kritéria pro přijímání (416.53 kB)

školka Zásada (886.73 kB)

školka

 

 


Prodej nosných kuřic

NK.PNGObecní úřad v pondělí 27. března UZAVŘEN

OÚ Uzavřen 27.3.2023.PNGInformativní rozbor pitné vody v období od 1.3. do 26.05.2023

Informativní rozbor pitné vody.PNGSběr nebezpečných složek komunálního odpadu v obci Jílové dne 8.4.2023

2023 SNSKO.PNG