Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Aktuality

Aktuality


 

 

 

 


 

Mobilní rozhlas - aplikace pro chytré telefony

Máme pro Vás novou aplikaci pro chytré telefony

Stáhněte si aplikaci do Vašeho mobilu a otestujte všechny užitečné funkce

Vážení občané,
jak jistě víte, přistoupili jsme k modernizaci komunikace mezi úřadem a občany. Již nějaký čas využíváme SMS zprávy, hlasové zprávy a e-maily a v tuto chvíli bychom Vám rádi představili další možnost, jak získat ještě více informací. Naši novou aplikaci pro chytré telefony.

Užitečné funkce aplikace Mobilní Rozhlas:

 • Chytrá nástěnka: Na hlavní stránce aplikace najdete všechny zprávy z úřadu. Aktuality, informace a fotografie z událostí, stejně jako rozcestník do dalších sekcí aplikace. Kromě novinek se také dozvíte, jaké je u nás zrovna počasí, kdo má svátek a najdete tam upozornění na zprávy, které Vám budeme posílat.
 • Fotohlášky Zmapujto: Funkce, díky které můžete vyfotit a poslat na úřad pochvaly i náměty na zlepšení. Stačí přímo v aplikaci vyfotit černou skládku, výmol na silnici, nesvítící lampu, zničenou lavičku nebo například sraženou zvěř, označit místo a odeslat. Kompetentní osoba se již postará o nápravu. Samozřejmě budeme rádi i za pozitivní a pochvalné fotohlášky jako povedenou rekonstrukci, opravený chodník nebo hezkou vánoční výzdobu.
 • Tísňové linky: V aplikaci můžete jednoduše najít seznam nejdůležitějších tísňových linek a zavolat záchrannou službu, hasiče či policii. Součástí této funkce je také možnost zobrazit Vaši aktuální polohu a mapu okolí pro případ nenadálých událostí a nehod. Díky Tísňovým linkám budete mít pocit bezpečí, ať půjdete kamkoliv.
 • Informace o místě Vašeho bydliště: V této sekci najdete demografické, geografické a historické údaje, stejně jako fotogalerii z kulturních či jiných aktivit, kontakty a otevírací dobu úřadů a tipy na nejzajímavější aktivity a výlety v okolí. U každého tipu na výlet navíc najdete jeho polohu, otevírací dobu a případně vstupné. Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, kam vyrazit.

Stáhněte si aplikaci Mobilní Rozhlas!

Jak začít používat aplikaci Mobilní Rozhlas?

 1. Stáhněte aplikaci z jednoho ze dvou odkazů uvedených výše a nainstalujte ji.
 2. Otevřete aplikaci a vyberte místo Vašeho bydliště.
 3. Zadejte své telefonní číslo, aby bylo možné Váš kontakt přiřadit k aplikaci.
 4. A to je vše! Můžete začít využívat všechny funkce v aplikaci.

Díky naší nové aplikaci Mobilní Rozhlas budete mít vždy po ruce důležité informace, kontakty i možnost se podílet na zlepšení života u Vás i ve Vašem okolí.

 

3. Ilustrační obrázek pro mobilní aplikaci - 1.jpg

6. Ilustrační obrázek pro mobilní aplikaci - 2.jpgMobilní rozhlas v Jílovém u Držkova

Naše obec zavádí Mobilní Rozhlas!

Vážení občané,
v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme novou službu - Mobilní Rozhlas. Nově Vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů.

Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail na webových stránkách  jiloveudrzkova.mobilnirozhlas.cz

Následně budete ZDARMA dostávat:

 • SMS zprávy,
 • hlasové zprávy,
 • e-maily,
 • zprávy do aplikace

o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií,  pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího.

Občané, kteří jsou registrováni k odběru SMS na www.jiloveudrzkova.cz  jsou automaticky zapojeni do této služby. 

 

1. Ilustrační obrázek pro platformu - hlavní.jpg

Leták mobilní rozhlas.pdfUSNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 20. listopadu 2020 o prodloužení nouzového stavu

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 20. listopadu 2020 č. 1195 o prodloužení nouzového stavu v souvislosti s epidemií viru SARS CoV-2

 

Sbírka zákonů 194-20.pdfAfrický mor prasat

 

Státní veterinární správa vydala leták k africkému moru prasat a prosí o aktivní přístup k nastalé situaci.

 

SVS - leták.JPGNechme vlajky vlát

 

Obec Jílové u Držkova se připojuje k akci Sdružení místních samospráv ČR a nechá vyvěšenou vlajku na poděkování všem v první linii.

Zdravotníci patří mezi hrdiny a hrdinky dnešních dní. Řada z nás, jednotlivci i obce, je mnoha různými způsoby podporují v jejich momentálním nasazení, když se bez ohledu na vlastní čas a síly snaží zvládat důsledky pandemie koronaviru u nás.

 

Pořádají se sbírky pro nemocnice a další zdravotnická zařízení, zdravotníci dostávají potravinové a vitaminové balíčky, podpůrné zprávy. Rádi bychom jim vzdali hold ještě jinak – chceme jim poděkovat za jejich nasazení a pracovitost tím, že vlajky, které na obecních či městských úřadech vyvěsíme 17. listopadu u příležitosti oslav Dne boje za svobodu a demokracii, necháme ve dnech 18. až 21. listopadu vlát jako výraz díků a úcty, jež naše obce a města vyjadřují ženám a mužům „v první linii“.

NVV.JPGMimořádná opatření Ministerstvo zdravotnictví

Mimořádná opatření a více informací na www.koronavirus.mzcr.cz

 

OSK.JPGLetecké fotografie obce Jílové u Držkova 2020

Obec Jílové u Držkova nabízí občanům letecké snímky obce. Náhled fotografií je na webových stránkách v sekci fotogalerie

https://www.jiloveudrzkova.cz/fotogalerie/letecke-fotografie-2020

Zájemcům fotografie nakopírujeme v plném rozlišení na vlastní USB flash disk na obecním úřadě nebo zašleme přes e-mail.

Kontaktujte nás  e- mailem: info@jiloveudrzkova.cz nebo na tel.: 737102277.

 

 Planeta obec.JPGVítání občánků 2020

Do fotogalerie obce Jílové u Držkova byly vloženy fotografie z "Vítání občánků", které se uskutečnilo v pátek 9. října 2020.

https://www.jiloveudrzkova.cz/fotogalerie/vitani-obcanku-2020Usnesení vlády České republiky o přijetí krizového opatření Sbírka zákonů ze dne 30.října

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 30. října 2020 č. 1108

Sbírka zákonů sb180-20.pdfObec Jílové hledá vánoční strom pro letošní Advent

 

Obec Jílové u Držkova žádá občany, kteří mají na zahradě či na svém pozemku vhodný smrk, u něhož pomýšlejí na pokácení, aby se obrátili na obecní úřad. Strom by neměl být přerostlý, měl by být pravidelný, symetrický s nerozvětvenou korunou. Obec darovaný strom bezplatně pokácí  a odveze. Poté bude strom ozdoben a následně slavnostně rozsvícen.

Každy, kdo by chtěl obci darovat budoucí vánoční strom ať se ozve na tel.: 737102277 nebo na email: info@jiloveudrzkova.cz

Moc děkujeme za případné nabídky OÚ

 

 

79851591_574077586659701_7724517399323475968_o.jpg